Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Doudlevce ETZ     

Aktualizovat Doudlevce ETZ - 9:00
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
10Čechurov9:02Spoj jede načas 0
29Borská pole9:02Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých9:04Spoj jede načas 0
13NC Černice9:09Spoj jede načas 0
14Sídliště Bory9:12Spoj jede načas 0
10Tylova9:12Spoj jede načas 0
29Doubravka9:16Spoj jede načas 0
10Čechurov9:17Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých9:19Spoj jede načas 0
13NC Černice9:24Spoj jede načas 0
10Tylova9:27Spoj jede načas 0
10Cínová9:30Spoj jede načas 0
29Borská pole9:31Spoj jede načas 0
10Čechurov9:32Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých9:34Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 6:42_18.09.2020