Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Dobrovského     

Aktualizovat Dobrovského - 2:57
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N4Litice3:05Spoj jede načas 0
N1Bolevec3:23Spoj jede načas 0
N1Západočeská univerzita3:35Spoj jede načas 0
N1Mrakodrap4:23Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:24Spoj jede načas 0
4Bory4:30Spoj jede načas 0
N1Panasonic4:35Spoj jede načas 0
16Doubravka4:42Spoj jede načas 0
4Univerzita4:43Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:44Spoj jede načas 0
4Košutka4:44Spoj jede načas 0
4Bory4:55Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:59Spoj jede načas 0
4Košutka5:00Spoj jede načas 0
16Doubravka5:02Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 10:14_25.11.2020