Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Dobrovského     

Aktualizovat Dobrovského - 14:33
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Sídliště Bory14:33Spoj jede načas 0
16Doubravka14:33Spoj jede načas 0
4Univerzita14:36Spoj jede načas 0
22Škoda VIII. brána14:37Spoj jede načas 0
4Košutka14:37Spoj jede načas 0
22Jasmínová14:38Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory14:41Nejsou informace o spoji
16Doubravka14:41Spoj jede načas 0
4Bory14:41Spoj jede načas 0
4Košutka14:42Spoj jede načas 0
4Univerzita14:46Spoj jede načas 0
4Košutka14:47Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory14:49Spoj jede načas 0
22Škoda VIII. brána14:49Spoj jede načas 0
16Doubravka14:49Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:12_13.08.2020