Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Divadlo Alfa     

Aktualizovat Divadlo Alfa - 3:06
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N6Červený Hrádek3:06Spoj jede načas 0
N3Sídliště Košutka3:22Spoj jede načas 0
N3Doubravka3:36Spoj jede načas 0
N6Mrakodrap3:42Spoj jede načas 0
N3Mrakodrap4:22Spoj jede načas 0
15Lobzy4:29Spoj jede načas 0
15Lobzy4:39Spoj jede načas 0
15Borská pole4:43Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov4:46Spoj jede načas 0
15Lobzy4:49Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda4:53Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov4:59Spoj jede načas 0
11CAN Husova5:02Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda5:03Spoj jede načas 0
15Lobzy5:05Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:37_03.08.2020