Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Bory     

Aktualizovat Bory - 17:10
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
21Litice17:10Spoj jede načas 0
30Borská pole17:10Spoj má zpoždění 4
4Košutka17:12Spoj jede načas 0
4Univerzita17:15Spoj jede načas 0
24Zadní Skvrňany17:15Spoj jede načas 0
26Lhota17:15Spoj jede načas 0
4Košutka17:16Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka17:17Spoj jede načas 0
4Košutka17:20Spoj jede načas 0
4Univerzita17:23Spoj jede načas 0
4Košutka17:24Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka17:24Spoj jede načas 0
4Košutka17:28Spoj jede načas 0
32NC Černice17:28Spoj jede načas 0
21Litice17:30Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:48_17.1.2020