Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Bory     

Aktualizovat Bory - 1:42
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N1Lhota1:43Spoj jede načas 0
N1Bolevec2:15Spoj jede načas 0
N1Lhota2:43Spoj jede načas 0
N1Bolevec3:15Spoj jede načas 0
N1Západočeská univerzita3:43Spoj jede načas 0
N1Mrakodrap4:15Spoj jede načas 0
21Litice4:16Spoj jede načas 0
4Univerzita4:30Spoj jede načas 0
32NC Černice4:37Spoj jede načas 0
26Nová Ves4:37Spoj jede načas 0
4Košutka4:38Spoj jede načas 0
N1Panasonic4:43Spoj jede načas 0
4Univerzita4:44Spoj jede načas 0
21Litice4:46Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka4:49Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 8:23_04.06.2020