Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Bory     

Aktualizovat Bory - 1:56
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N1Bolevec2:15Spoj jede načas 0
N1Lhota2:43Spoj jede načas 0
N1Bolevec3:15Spoj jede načas 0
N1Západočeská univerzita3:43Spoj jede načas 0
N1Mrakodrap4:15Spoj jede načas 0
21Litice4:36Spoj jede načas 0
26Lhota4:37Spoj jede načas 0
4Košutka4:39Spoj jede načas 0
32NC Černice4:40Spoj jede načas 0
N1Panasonic4:43Spoj jede načas 0
4Univerzita4:47Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka4:50Spoj jede načas 0
4Košutka4:55Spoj jede načas 0
21Litice4:56Spoj jede načas 0
30Borská pole5:02Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:25_30.11.2020