Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: U Radbuzy     

Aktualizovat U Radbuzy - 13:18
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
13NC Černice13:21Spoj má zpoždění 1
13Na Dlouhých13:23Spoj jede načas 0
10Čechurov13:28Spoj jede načas 0
14Pařížská13:28Spoj jede načas 0
10Tylova13:31Spoj jede načas 0
13NC Černice13:36Spoj jede načas 0
14Sídliště Bory13:38Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých13:38Spoj jede načas 0
10Černice13:43Spoj jede načas 0
10Tylova13:46Spoj jede načas 0
13NC Černice13:51Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých13:53Spoj jede načas 0
10Černice13:58Spoj jede načas 0
14Pařížská13:59Spoj jede načas 0
10Tylova14:01Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 10:14_25.11.2020