Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Jižní Předměstí     

Aktualizovat Jižní Předměstí - 8:03
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Sídliště Bory8:03Spoj jede načas 0
16Doubravka8:07Spoj jede načas 0
16Cínová8:08Spoj jede načas 0
22Koterov8:09Spoj jede načas 0
13Cínová8:10Spoj jede načas 0
15Lobzy8:10Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda8:11Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory8:13Spoj jede načas 0
10Tylova8:17Spoj jede načas 0
16Doubravka8:17Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory8:23Spoj jede načas 0
15Borská pole8:23Spoj jede načas 0
15Lobzy8:25Spoj jede načas 0
16Doubravka8:27Spoj jede načas 0
15Cínová8:28Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 13:18_31.3.2020