Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Hodonínská     

Aktualizovat Hodonínská - 2:34
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N1Bolevec2:40Spoj jede načas 0
N4Lhota2:48Spoj jede načas 0
N4Bílá Hora3:10Spoj jede načas 0
N1Západočeská univerzita3:18Spoj jede načas 0
N1Bolevec3:40Spoj jede načas 0
N1Panasonic4:18Spoj jede načas 0
41Vinice4:34Spoj jede načas 0
41Křimice4:40Spoj jede načas 0
41Vinice4:59Spoj jede načas 0
41CAN Husova5:05Spoj jede načas 0
41Vinice5:09Spoj jede načas 0
41CAN Husova5:15Spoj jede načas 0
41Vinice5:25Spoj jede načas 0
41Křimice5:30Spoj jede načas 0
41Vinice5:40Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 11:12_20.01.2021