Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Rondel     

Aktualizovat Rondel - 3:06
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N3Doubravka3:23Spoj jede načas 0
N1Západočeská univerzita3:23Spoj jede načas 0
N3Sídliště Košutka3:35Spoj jede načas 0
N1Bolevec3:35Spoj jede načas 0
N3Mrakodrap4:23Spoj jede načas 0
N1Panasonic4:23Spoj jede načas 0
41Vinice4:30Spoj jede načas 0
41Křimice4:45Spoj jede načas 0
41Vinice4:55Spoj jede načas 0
27Sídliště Košutka4:57Spoj jede načas 0
41Vinice5:05Spoj jede načas 0
41CAN Husova5:10Spoj jede načas 0
41Vinice5:20Spoj jede načas 0
41CAN Husova5:20Spoj jede načas 0
27Mrakodrap5:21Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 11:12_20.01.2021