Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: K Plzenci     

Aktualizovat K Plzenci - 2:36
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N2Černice2:47Spoj jede načas 0
N2Zadní Skvrňany3:11Spoj jede načas 0
N2Černice3:47Spoj jede načas 0
N2Slovany4:11Spoj jede načas 0
13Černice4:26Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých4:32Spoj jede načas 0
13K Losiné4:50Spoj jede načas 0
32NC Černice4:53Spoj jede načas 0
32Bory4:59Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých5:04Spoj jede načas 0
13Černice5:17Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých5:24Spoj jede načas 0
13Černice5:38Spoj jede načas 0
32NC Černice5:40Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých5:44Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 11:12_20.01.2021