Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: U Školky     

Aktualizovat U Školky - 14:38
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
13NC Černice14:40Spoj má zpoždění 3
10Tylova14:40Spoj jede načas 0
31Hradiště14:46Spoj jede načas 0
10Čechurov14:46Spoj má zpoždění 1
13Na Dlouhých14:46Spoj jede načas 0
13NC Černice14:52Spoj má zpoždění 1
10Tylova14:52Spoj jede načas 0
31Slovany14:56Spoj jede načas 0
10Černice14:58Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých14:58Spoj jede načas 0
13NC Černice15:04Spoj jede načas 0
10Tylova15:04Spoj jede načas 0
10Čechurov15:10Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých15:10Spoj jede načas 0
13NC Černice15:16Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 11:12_20.01.2021