Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Doudlevce ETZ     

Aktualizovat Doudlevce ETZ - 3:09
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
13Černice4:16Spoj jede načas 0
14Tyršův most4:29Spoj jede načas 0
13Černice4:31Spoj jede načas 0
13K Losiné4:39Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých4:43Spoj jede načas 0
22Koterov4:45Spoj jede načas 0
14Pařížská4:46Spoj jede načas 0
13Černice4:49Spoj jede načas 0
22Jasmínová4:50Spoj jede načas 0
10Čechurov4:52Spoj jede načas 0
14Tyršův most4:53Spoj jede načas 0
10Černice4:55Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých4:58Spoj jede načas 0
22Jasmínová5:00Spoj jede načas 0
13K Losiné5:00Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:30_11.10.2019