Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Doudlevce ETZ     

Aktualizovat Doudlevce ETZ - 18:00
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
13Na Dlouhých17:58Spoj má zpoždění 2
13NC Černice18:02Spoj jede načas 0
10Tylova18:06Spoj má zpoždění 18
29Borská pole18:07Spoj jede načas 0
13Cínová18:09Spoj má zpoždění 2
10Černice18:10Spoj má zpoždění 4
13Na Dlouhých18:13Spoj jede načas 0
29Doubravka18:15Spoj jede načas 0
13NC Černice18:17Spoj jede načas 0
14Pařížská18:18Spoj jede načas 0
10Tylova18:21Spoj má zpoždění 10
10Cínová18:24Spoj jede načas 0
10Černice18:25Spoj má zpoždění 18
13Na Dlouhých18:28Spoj jede načas 0
13NC Černice18:32Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:30_11.10.2019