Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Částkova     

Aktualizovat Částkova - 18:21
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
12Nová Hospoda18:21Spoj jede načas 0
29Doubravka18:22Spoj má zpoždění 2
30Sídliště Košutka18:22Spoj jede načas 0
30Borská pole18:23Spoj jede načas 0
12Cínová18:27Spoj jede načas 0
12Božkov18:27Spoj jede načas 0
29Borská pole18:29Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka18:32Spoj má zpoždění 2
30Bory18:33Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda18:33Spoj jede načas 0
12Božkov18:37Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka18:42Spoj jede načas 0
30Bory18:44Spoj má zpoždění 2
29Doubravka18:45Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda18:46Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:48_17.1.2020