Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Stavební stroje     

Aktualizovat Stavební stroje - 10:16
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
20V Ráji10:17Spoj má zpoždění 2
16Sídliště Bory10:19Spoj jede načas 0
16Doubravka10:21Spoj má zpoždění 1
20Zruč - Senec10:22Spoj má zpoždění 3
28CAN Husova10:22Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých10:24Spoj jede načas 0
28Bukovec10:26Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory10:27Spoj jede načas 0
16Doubravka10:29Spoj jede načas 0
13NC Černice10:29Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory10:34Spoj jede načas 0
16Doubravka10:36Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých10:39Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory10:42Spoj jede načas 0
16Doubravka10:44Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 10:11_24.09.2020