Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Stavební stroje     

Aktualizovat Stavební stroje - 8:31
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Sídliště Bory8:19Spoj má zpoždění 12
16Doubravka8:30Spoj má zpoždění 1
13Na Dlouhých8:31Spoj jede načas 0
28CAN Husova8:34Spoj jede načas 0
20V Ráji8:36Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory8:39Spoj jede načas 0
16Doubravka8:40Spoj jede načas 0
28Papírna Bukovec8:42Spoj jede načas 0
13NC Černice8:43Spoj jede načas 0
13Cínová8:47Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory8:49Spoj jede načas 0
16Doubravka8:50Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých8:51Spoj má zpoždění 3
20Zruč - Senec8:52Spoj jede načas 0
28CAN Husova8:59Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 10:28_13.07.2020