Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Nemocnice Bory     

Aktualizovat Nemocnice Bory - 2:20
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N1Bolevec2:22Spoj jede načas 0
N1Lhota2:36Spoj jede načas 0
N4Bílá Hora2:52Spoj jede načas 0
N4Litice3:06Spoj jede načas 0
N1Bolevec3:22Spoj jede načas 0
N1Západočeská univerzita3:36Spoj jede načas 0
N1Mrakodrap4:22Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:25Spoj jede načas 0
N1Panasonic4:36Spoj jede načas 0
16Doubravka4:40Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:45Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:59Spoj jede načas 0
16Doubravka5:00Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory5:14Spoj jede načas 0
16Doubravka5:17Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 6:55_02.07.2020