Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Nemocnice Bory     

Aktualizovat Nemocnice Bory - 3:00
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N4Litice3:06Spoj jede načas 0
N1Bolevec3:22Spoj jede načas 0
N1Západočeská univerzita3:36Spoj jede načas 0
N1Mrakodrap4:22Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:25Spoj jede načas 0
N1Panasonic4:36Spoj jede načas 0
16Doubravka4:41Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:45Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory5:00Spoj jede načas 0
16Doubravka5:01Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory5:14Spoj jede načas 0
16Doubravka5:18Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory5:19Spoj jede načas 0
16Doubravka5:28Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory5:34Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:25_30.11.2020