Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: CAN Husova     

Aktualizovat CAN Husova - 17:53
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
35Mrakodrap17:53Spoj má zpoždění 2
41Vinice17:53Spoj jede načas 0
35Malesice17:56Spoj jede načas 0
18Borská pole17:56Spoj jede načas 0
41Křimice17:57Spoj jede načas 0
41Vinice18:00Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov18:02Spoj jede načas 0
28Bukovec18:05Spoj jede načas 0
41Vinice18:06Spoj jede načas 0
35Hlavní nádraží18:08Spoj jede načas 0
41Vinice18:13Spoj jede načas 0
41Křimice18:17Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov18:17Spoj jede načas 0
56Vinice18:20Spoj jede načas 0
35Křimice18:23Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:30_11.10.2019