Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 7:03
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Sídliště Bory7:03Nejsou informace o spoji
11CAN Husova7:04Spoj jede načas 0
20Bílá Hora7:05Spoj jede načas 0
15Lobzy7:06Spoj jede načas 0
28Papírna Bukovec7:08Spoj jede načas 0
20V Ráji7:09Spoj jede načas 0
28CAN Husova7:10Spoj jede načas 0
16Doubravka7:11Spoj jede načas 0
15Borská pole7:11Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory7:11Spoj jede načas 0
15Lobzy7:15Spoj má zpoždění 1
11Ústřední hřbitov7:15Spoj jede načas 0
13K Losiné7:15Spoj jede načas 0
19Křimice7:15Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých7:16Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 13:18_31.3.2020