Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 11:31
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
13NC Černice11:31Spoj jede načas 0
11CAN Husova11:33Spoj jede načas 0
16Doubravka11:34Spoj jede načas 0
15Lobzy11:36Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory11:36Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých11:37Spoj jede načas 0
15Borská pole11:41Spoj jede načas 0
16Doubravka11:42Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov11:44Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory11:44Spoj jede načas 0
13NC Černice11:46Spoj jede načas 0
11CAN Husova11:48Spoj jede načas 0
16Doubravka11:49Spoj jede načas 0
20V Ráji11:49Spoj jede načas 0
20Bílá Hora11:50Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 10:11_24.09.2020