Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 19:36
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
13Na Dlouhých19:36Spoj má zpoždění 2
15Lobzy19:36Spoj má zpoždění 3
16Doubravka19:38Spoj má zpoždění 1
28Papírna Bukovec19:39Spoj má zpoždění 1
15Borská pole19:41Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory19:42Spoj jede načas 0
11Cínová19:45Spoj jede načas 0
13Černice19:47Spoj jede načas 0
16Doubravka19:48Spoj má zpoždění 2
13Na Dlouhých19:51Spoj jede načas 0
15Lobzy19:51Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory19:51Spoj jede načas 0
28CAN Husova19:53Spoj jede načas 0
16Doubravka19:58Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov19:59Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:30_11.10.2019