Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 18:10
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Doubravka18:10Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory18:10Spoj jede načas 0
15Borská pole18:11Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov18:14Spoj má zpoždění 1
28Bukovec18:15Spoj jede načas 0
15Lobzy18:15Spoj má zpoždění 1
15Cínová18:16Spoj jede načas 0
16Doubravka18:17Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory18:17Spoj jede načas 0
11CAN Husova18:18Spoj jede načas 0
16Cínová18:20Spoj jede načas 0
13NC Černice18:21Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých18:23Spoj jede načas 0
16Doubravka18:24Spoj jede načas 0
15Lobzy18:25Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:48_17.1.2020