Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 3:02
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N3Sídliště Košutka3:23Spoj jede načas 0
N3Doubravka3:35Spoj jede načas 0
16Doubravka4:16Spoj jede načas 0
N3Mrakodrap4:23Spoj jede načas 0
28Papírna Bukovec4:24Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých4:27Spoj jede načas 0
16Doubravka4:28Spoj jede načas 0
15Lobzy4:32Spoj jede načas 0
16Doubravka4:33Spoj jede načas 0
20Bílá Hora4:34Spoj jede načas 0
16Doubravka4:36Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:37Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých4:38Spoj jede načas 0
16Doubravka4:40Spoj jede načas 0
28Papírna Bukovec4:44Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 11:12_20.01.2021