Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 9:44
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
11Ústřední hřbitov9:44Spoj má zpoždění 3
13NC Černice9:45Spoj má zpoždění 1
16Doubravka9:48Spoj má zpoždění 1
11CAN Husova9:48Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých9:49Spoj jede načas 0
20Bílá Hora9:51Spoj má zpoždění 1
15Lobzy9:51Spoj má zpoždění 2
16Sídliště Bory9:51Spoj jede načas 0
28CAN Husova9:55Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda9:56Spoj má zpoždění 6
16Doubravka9:58Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov9:59Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory10:01Spoj jede načas 0
11CAN Husova10:03Spoj jede načas 0
13NC Černice10:05Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 10:28_13.07.2020