Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 8:38
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Sídliště Bory8:39Spoj má zpoždění 2
28Papírna Bukovec8:40Spoj má zpoždění 1
16Doubravka8:41Spoj má zpoždění 1
15Borská pole8:41Spoj má zpoždění 1
13NC Černice8:43Spoj má zpoždění 1
11Ústřední hřbitov8:44Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých8:45Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory8:47Spoj jede načas 0
16Doubravka8:48Spoj jede načas 0
11CAN Husova8:48Spoj jede načas 0
15Lobzy8:51Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory8:55Spoj jede načas 0
16Doubravka8:56Spoj má zpoždění 1
15Nová Hospoda8:56Spoj jede načas 0
13NC Černice8:58Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 11:15_18.11.2019