Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Pařížská     

Aktualizovat Pařížská - 10:11
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
11Ústřední hřbitov10:09Spoj má zpoždění 2
20V Ráji10:11Spoj jede načas 0
2ASady Pětatřicátníků10:12Nejsou informace o spoji
16Doubravka10:13Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda10:14Spoj má zpoždění 1
15Borská pole10:14Spoj jede načas 0
35Hlavní nádraží10:15Spoj má zpoždění 2
20Bílá Hora10:15Spoj má zpoždění 2
16Sídliště Bory10:15Spoj má zpoždění 1
2ASady Pětatřicátníků10:17Spoj jede načas 0
10Černice10:19Spoj jede načas 0
12Božkov10:20Spoj jede načas 0
11CAN Husova10:22Spoj jede načas 0
2ASady Pětatřicátníků10:22Spoj jede načas 0
16Doubravka10:23Spoj má zpoždění 1
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 10:28_13.07.2020