Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Pařížská     

Aktualizovat Pařížská - 13:12
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
12Nová Hospoda13:13Nejsou informace o spoji
16Doubravka13:14Spoj jede načas 0
12Božkov13:15Spoj jede načas 0
15Borská pole13:15Nejsou informace o spoji
15Lobzy13:16Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory13:18Spoj jede načas 0
57Hlavní nádraží13:19Spoj má zpoždění 1
16Doubravka13:22Spoj jede načas 0
11CAN Husova13:22Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov13:24Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory13:25Spoj jede načas 0
12Zátiší13:28Spoj jede načas 0
16Doubravka13:29Spoj jede načas 0
12Božkov13:30Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda13:30Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:48_17.1.2020