Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Pařížská     

Aktualizovat Pařížská - 2:50
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N2Zadní Skvrňany3:26Spoj jede načas 0
N3Sídliště Košutka3:26Spoj jede načas 0
N3Doubravka3:32Spoj jede načas 0
16Doubravka4:12Spoj jede načas 0
12Božkov4:16Spoj jede načas 0
16Doubravka4:26Spoj jede načas 0
N3Mrakodrap4:26Spoj jede načas 0
15Lobzy4:28Spoj jede načas 0
20Bílá Hora4:30Spoj jede načas 0
N2Slovany4:32Spoj jede načas 0
12Božkov4:34Spoj jede načas 0
16Doubravka4:35Spoj jede načas 0
12Částkova4:37Spoj jede načas 0
15Hlavní nádraží4:38Spoj jede načas 0
15Lobzy4:40Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 13:18_31.3.2020