Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Pařížská     

Aktualizovat Pařížská - 2:54
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N6Sídliště Košutka2:56Spoj jede načas 0
N5Malesice2:56Spoj jede načas 0
N6Červený Hrádek3:02Spoj jede načas 0
N5Koterov3:02Spoj má zpoždění 2
N2Zadní Skvrňany3:26Spoj jede načas 0
N3Sídliště Košutka3:26Spoj jede načas 0
N2Černice3:32Spoj jede načas 0
N3Doubravka3:32Spoj jede načas 0
N6Mrakodrap3:46Spoj jede načas 0
16Doubravka4:22Spoj jede načas 0
12Božkov4:25Spoj jede načas 0
N3Mrakodrap4:26Spoj jede načas 0
15Lobzy4:28Spoj jede načas 0
N2Slovany4:32Spoj jede načas 0
20Bílá Hora4:40Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 11:12_20.01.2021