Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Borská pole     

Aktualizovat Borská pole - 21:38
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
36Univerzita21:40Spoj jede načas 0
15Lobzy21:50Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka22:05Spoj jede načas 0
15Hlavní nádraží22:05Spoj jede načas 0
36Univerzita22:08Spoj jede načas 0
29Slovany22:08Spoj jede načas 0
30Husův park22:10Spoj jede načas 0
29Doubravka22:12Spoj jede načas 0
18CAN Husova22:12Spoj jede načas 0
30Husův park22:15Spoj jede načas 0
15Lobzy22:15Spoj jede načas 0
15Hlavní nádraží22:19Spoj jede načas 0
36Univerzita22:24Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka22:24Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 6:42_18.09.2020