Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: NC Borská pole     

Aktualizovat NC Borská pole - 22:14
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
29Slovany22:13Spoj má zpoždění 1
15Nová Hospoda22:15Spoj má zpoždění 2
30Těšínská22:16Spoj jede načas 0
17Doubravka22:16Nejsou informace o spoji
29Doubravka22:17Spoj má zpoždění 2
15Lobzy22:18Spoj jede načas 0
15Hlavní nádraží22:22Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka22:25Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda22:35Spoj má zpoždění 3
15Lobzy22:48Spoj jede načas 0
15Lobzy23:18Spoj jede načas 0
12Ke Karlovu23:49Spoj jede načas 0
29Slovany22:13Spoj má zpoždění 1
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:30_11.10.2019