Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Tylova     

Aktualizovat Tylova - 13:44
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Sídliště Bory13:45Spoj jede načas 0
35Malesice13:46Spoj jede načas 0
16Doubravka13:48Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda13:48Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov13:50Spoj jede načas 0
15Borská pole13:50Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory13:53Spoj jede načas 0
16Doubravka13:55Spoj jede načas 0
12Božkov13:56Nejsou informace o spoji
15Lobzy13:57Spoj jede načas 0
11CAN Husova13:57Spoj jede načas 0
35Hlavní nádraží13:59Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory14:00Spoj jede načas 0
16Doubravka14:03Spoj jede načas 0
12Zátiší14:03Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:48_17.1.2020