Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Tylova     

Aktualizovat Tylova - 8:24
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
15Borská pole8:21Spoj má zpoždění 4
16Doubravka8:24Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory8:25Spoj jede načas 0
15Cínová8:26Spoj má zpoždění 3
15Lobzy8:27Spoj má zpoždění 2
11CAN Husova8:28Spoj má zpoždění 1
12Božkov8:29Spoj má zpoždění 2
12Nová Hospoda8:30Spoj má zpoždění 2
16Doubravka8:32Spoj má zpoždění 1
35Křimice8:32Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory8:33Spoj má zpoždění 1
11Ústřední hřbitov8:35Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda8:36Spoj má zpoždění 1
12Božkov8:37Spoj jede načas 0
10Čechurov8:38Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 11:15_18.11.2019