Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Tylova     

Aktualizovat Tylova - 4:27
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Doubravka4:27Spoj jede načas 0
16Mrakodrap4:28Spoj jede načas 0
12Mrakodrap4:28Spoj jede načas 0
12Božkov4:29Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých4:30Spoj jede načas 0
16Doubravka4:31Spoj má zpoždění 1
15Hlavní nádraží4:34Spoj jede načas 0
N7Cínová4:34Spoj jede načas 0
15Lobzy4:36Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov4:36Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda4:36Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:36Spoj jede načas 0
16Doubravka4:37Spoj jede načas 0
35Malesice4:37Spoj jede načas 0
12Božkov4:39Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 8:09_08.01.2021