Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Mrakodrap     

Aktualizovat Mrakodrap - 14:53
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
12Božkov14:41Spoj má zpoždění 12
12Božkov14:46Spoj má zpoždění 12
15Lobzy14:49Spoj má zpoždění 4
15Borská pole14:50Spoj má zpoždění 3
16Sídliště Bory14:50Spoj má zpoždění 3
35Malesice14:51Spoj má zpoždění 2
12Božkov14:52Spoj má zpoždění 3
11Ústřední hřbitov14:53Spoj má zpoždění 3
11CAN Husova14:54Spoj jede načas 0
16Doubravka14:54Spoj má zpoždění 1
15Borská pole14:55Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda14:55Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory14:56Spoj má zpoždění 2
15Lobzy14:56Spoj má zpoždění 2
35Hlavní nádraží14:58Spoj má zpoždění 1
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 10:11_24.09.2020