Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Mrakodrap     

Aktualizovat Mrakodrap - 9:19
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
12Cínová9:19Spoj má zpoždění 2
16Doubravka9:20Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:23Spoj má zpoždění 1
11Ústřední hřbitov9:23Spoj jede načas 0
11CAN Husova9:24Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda9:26Spoj má zpoždění 1
10Čechurov9:26Spoj jede načas 0
16Doubravka9:27Spoj má zpoždění 1
35Křimice9:28Spoj jede načas 0
12Božkov9:28Spoj jede načas 0
27Sídliště Košutka9:30Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:30Spoj jede načas 0
15Lobzy9:30Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda9:32Spoj jede načas 0
16Doubravka9:35Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:30_11.10.2019