Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Mrakodrap     

Aktualizovat Mrakodrap - 1:36
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N6Sídliště Košutka2:00Spoj jede načas 0
N5Město Touškov2:00Spoj jede načas 0
N4Lhota2:00Spoj jede načas 0
N6Červený Hrádek2:00Spoj jede načas 0
N5Radobyčická náves2:00Spoj jede načas 0
N4Bílá Hora2:00Spoj jede načas 0
N2Zadní Skvrňany2:30Spoj jede načas 0
N3Sídliště Košutka2:30Spoj jede načas 0
N1Bory2:30Spoj jede načas 0
N2Černice2:30Spoj jede načas 0
N3Doubravka2:30Spoj jede načas 0
N1Bolevec2:30Spoj jede načas 0
N7Nová Hospoda2:31Spoj jede načas 0
N6Sídliště Košutka3:00Spoj jede načas 0
N5Malesice3:00Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 11:12_20.01.2021