Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Mrakodrap     

Aktualizovat Mrakodrap - 18:29
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
35Hlavní nádraží18:28Spoj má zpoždění 2
20U Práce18:29Spoj jede načas 0
2ASady Pětatřicátníků18:29Nejsou informace o spoji
12Božkov18:29Spoj jede načas 0
27Sídliště Košutka18:31Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda18:31Spoj má zpoždění 1
16Doubravka18:32Spoj jede načas 0
2ASady Pětatřicátníků18:34Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov18:38Spoj jede načas 0
11CAN Husova18:39Spoj jede načas 0
2ASady Pětatřicátníků18:39Spoj jede načas 0
12Božkov18:40Spoj má zpoždění 1
16Doubravka18:42Spoj jede načas 0
20V Ráji18:44Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda18:44Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 6:55_02.07.2020