Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Dobrovského     

Aktualizovat Dobrovského - 7:57
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
4Slovany7:57Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory7:57Spoj jede načas 0
4Košutka8:00Spoj jede načas 0
4Bory8:01Spoj jede načas 0
16Doubravka8:04Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory8:05Spoj jede načas 0
16Cínová8:05Spoj jede načas 0
4Univerzita8:06Spoj jede načas 0
4Košutka8:06Spoj jede načas 0
22Koterov8:11Spoj jede načas 0
4Bory8:13Spoj jede načas 0
4Košutka8:13Spoj jede načas 0
16Doubravka8:14Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory8:15Spoj jede načas 0
22Škoda VIII. brána8:16Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 13:18_31.3.2020