Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Dobrovského     

Aktualizovat Dobrovského - 3:03
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N1Bolevec3:23Spoj jede načas 0
N1Západočeská univerzita3:35Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:21Spoj jede načas 0
4Univerzita4:22Spoj jede načas 0
N1Mrakodrap4:23Spoj jede načas 0
4Bory4:23Spoj jede načas 0
N1Panasonic4:35Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:39Spoj jede načas 0
16Doubravka4:39Spoj jede načas 0
22Koterov4:41Spoj jede načas 0
4Košutka4:44Spoj jede načas 0
22Jasmínová4:46Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:47Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:55Spoj jede načas 0
16Doubravka4:55Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 6:55_02.07.2020