Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: U Práce     

Aktualizovat U Práce - 3:16
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N7Mrakodrap3:25Nejsou informace o spoji
N2Černice3:26Spoj jede načas 0
N3Doubravka3:26Spoj má zpoždění 1
N1Bolevec3:26Spoj má zpoždění 1
N2Zadní Skvrňany3:31Spoj jede načas 0
N3Sídliště Košutka3:31Spoj jede načas 0
N1Západočeská univerzita3:31Spoj jede načas 0
N7Nová Hospoda3:32Spoj jede načas 0
N5Mrakodrap3:41Spoj jede načas 0
16Hlavní nádraží4:07Spoj jede načas 0
12Mrakodrap4:15Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda4:19Spoj jede načas 0
16Doubravka4:20Spoj jede načas 0
12Božkov4:23Spoj jede načas 0
N2Slovany4:26Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 6:55_02.07.2020