Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: U Práce     

Aktualizovat U Práce - 8:57
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Doubravka8:57Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory8:58Spoj jede načas 0
12Božkov8:58Spoj jede načas 0
4Košutka8:58Spoj jede načas 0
15Lobzy8:59Spoj jede načas 0
12Zátiší9:01Spoj jede načas 0
4Bory9:02Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda9:03Spoj jede načas 0
16Doubravka9:05Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:06Spoj jede načas 0
4Košutka9:06Spoj má zpoždění 1
11Ústřední hřbitov9:07Spoj jede načas 0
11CAN Husova9:10Spoj jede načas 0
4Univerzita9:10Spoj jede načas 0
16Doubravka9:12Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 8:09_08.01.2021