Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: U Práce     

Aktualizovat U Práce - 13:40
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
11CAN Husova13:40Spoj jede načas 0
4Bory13:40Spoj má zpoždění 1
16Doubravka13:42Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory13:43Spoj jede načas 0
12Božkov13:43Spoj jede načas 0
4Košutka13:43Spoj jede načas 0
35Malesice13:44Spoj jede načas 0
15Lobzy13:44Spoj má zpoždění 2
12Nová Hospoda13:46Spoj jede načas 0
4Bory13:47Spoj jede načas 0
15Borská pole13:48Spoj jede načas 0
16Doubravka13:50Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory13:51Spoj jede načas 0
4Košutka13:51Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov13:52Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 10:11_24.09.2020