Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: U Družby     

Aktualizovat U Družby - 2:20
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N1Bolevec2:43Spoj jede načas 0
N4Litice2:45Spoj jede načas 0
N4Bílá Hora3:13Spoj jede načas 0
N1Západočeská univerzita3:15Spoj jede načas 0
N1Bolevec3:43Spoj jede načas 0
4Košutka4:01Spoj jede načas 0
N1Panasonic4:15Spoj jede načas 0
4Bory4:43Spoj jede načas 0
4Košutka4:57Spoj jede načas 0
4Bory4:58Spoj jede načas 0
4Univerzita5:08Spoj jede načas 0
4Košutka5:13Spoj jede načas 0
4Bory5:18Spoj jede načas 0
4Košutka5:23Spoj jede načas 0
4Univerzita5:28Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 6:55_02.07.2020