Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Světovar     

Aktualizovat Světovar - 1:42
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N5Město Touškov1:48Spoj jede načas 0
N5Radobyčická náves2:11Nejsou informace o spoji
N2Zadní Skvrňany2:18Spoj jede načas 0
N5Malesice2:48Spoj jede načas 0
N5Koterov3:11Spoj jede načas 0
N2Zadní Skvrňany3:18Spoj jede načas 0
N5Slovany3:28Spoj jede načas 0
2Skvrňany4:12Spoj jede načas 0
2Skvrňany4:20Spoj jede načas 0
2Skvrňany4:29Spoj jede načas 0
2Skvrňany4:39Spoj jede načas 0
51Koterov4:47Spoj jede načas 0
2Skvrňany4:49Spoj jede načas 0
2Skvrňany4:59Spoj jede načas 0
51Slovany5:05Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:25_30.11.2020