Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Světovar     

Aktualizovat Světovar - 1:21
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N5Město Touškov1:48Spoj jede načas 0
N5Radobyčická náves2:11Spoj jede načas 0
N2Zadní Skvrňany2:18Spoj jede načas 0
N5Malesice2:48Spoj jede načas 0
N5Koterov3:11Spoj jede načas 0
N2Zadní Skvrňany3:18Spoj jede načas 0
N5Slovany3:28Spoj jede načas 0
2Anglické nábřeží4:24Spoj jede načas 0
2Anglické nábřeží4:34Spoj jede načas 0
2Anglické nábřeží4:44Spoj jede načas 0
51Koterov4:47Spoj jede načas 0
2Anglické nábřeží4:54Spoj jede načas 0
2Anglické nábřeží5:04Spoj jede načas 0
51Slovany5:05Spoj jede načas 0
2Anglické nábřeží5:14Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 6:55_02.07.2020