Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Sady Pětatřicátníků     

Aktualizovat Sady Pětatřicátníků - 19:22
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
27Mrakodrap19:23Spoj jede načas 0
1Slovany19:23Spoj jede načas 0
3Dvořákova19:24Spoj jede načas 0
4Košutka19:26Spoj jede načas 0
20Bílá Hora19:27Spoj jede načas 0
41Křimice19:27Spoj jede načas 0
2Světovar19:27Spoj jede načas 0
28CAN Husova19:28Spoj má zpoždění 1
1Slovany19:30Spoj jede načas 0
3Dvořákova19:31Spoj jede načas 0
41Vinice19:33Spoj jede načas 0
27Sídliště Košutka19:33Spoj jede načas 0
4Košutka19:33Spoj jede načas 0
2Světovar19:34Spoj jede načas 0
1Slovany19:38Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 16:02_15.11.2019