Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Sady Pětatřicátníků     

Aktualizovat Sady Pětatřicátníků - 19:54
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
4Košutka19:54Spoj jede načas 0
4Bory19:55Spoj jede načas 0
2Světovar19:57Spoj jede načas 0
41Vinice19:58Spoj jede načas 0
1Slovany20:00Spoj jede načas 0
28CAN Husova20:00Spoj jede načas 0
41Křimice20:00Spoj má zpoždění 2
4Univerzita20:02Spoj jede načas 0
4Košutka20:02Spoj jede načas 0
28Bukovec20:03Spoj jede načas 0
2Světovar20:04Spoj jede načas 0
1Slovany20:08Spoj jede načas 0
4Bory20:09Spoj jede načas 0
4Košutka20:10Spoj jede načas 0
41CAN Husova20:10Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 13:18_31.3.2020