Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Sady Pětatřicátníků     

Aktualizovat Sady Pětatřicátníků - 2:48
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N6Červený Hrádek2:55Spoj jede načas 0
N6Sídliště Košutka3:02Spoj jede načas 0
N3Doubravka3:25Spoj jede načas 0
N3Sídliště Košutka3:32Spoj jede načas 0
N3Mrakodrap4:25Spoj jede načas 0
4Bory4:25Spoj jede načas 0
41Vinice4:28Spoj jede načas 0
4Univerzita4:38Spoj jede načas 0
28Papírna Bukovec4:42Spoj jede načas 0
41Křimice4:47Spoj jede načas 0
4Bory4:50Spoj jede načas 0
1Slovany4:50Spoj jede načas 0
2Světovar4:50Spoj jede načas 0
4Košutka4:50Spoj jede načas 0
20V Ráji4:52Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 11:12_20.01.2021