Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Hlavní nádraží     

Aktualizovat Hlavní nádraží - 17:21
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
2Skvrňany17:23Spoj jede načas 0
2Světovar17:23Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory17:23Spoj má zpoždění 1
16Doubravka17:24Spoj má zpoždění 1
35Křimice17:25Spoj jede načas 0
1Bolevec17:26Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov17:26Spoj jede načas 0
1Slovany17:27Spoj má zpoždění 1
15Nová Hospoda17:28Spoj jede načas 0
2Skvrňany17:30Spoj jede načas 0
2Světovar17:31Spoj má zpoždění 1
16Doubravka17:31Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory17:31Spoj jede načas 0
15Lobzy17:33Spoj jede načas 0
1Bolevec17:34Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:48_17.1.2020