Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Hlavní nádraží     

Aktualizovat Hlavní nádraží - 17:46
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
2Skvrňany17:45Spoj má zpoždění 1
2Světovar17:46Spoj jede načas 0
16Doubravka17:46Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory17:46Spoj má zpoždění 2
15Lobzy17:48Spoj má zpoždění 1
1Bolevec17:49Spoj jede načas 0
1Slovany17:49Spoj jede načas 0
11CAN Husova17:50Spoj jede načas 0
2Skvrňany17:53Spoj jede načas 0
2Světovar17:53Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory17:53Spoj jede načas 0
16Doubravka17:54Spoj jede načas 0
1Bolevec17:56Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov17:56Spoj jede načas 0
1Slovany17:57Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 13:41_20.3.2020