Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Olšová     

Aktualizovat Olšová - 2:06
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N5Radobyčická náves2:07Nejsou informace o spoji
N5Malesice2:52Spoj jede načas 0
N5Koterov3:07Spoj jede načas 0
1Bolevec4:14Spoj jede načas 0
4Bory4:15Spoj jede načas 0
4Košutka4:16Spoj jede načas 0
1Bolevec4:22Spoj jede načas 0
4Košutka4:28Spoj jede načas 0
4Univerzita4:28Spoj jede načas 0
1Bolevec4:30Spoj jede načas 0
1Bolevec4:37Spoj jede načas 0
4Košutka4:39Spoj jede načas 0
1Bolevec4:47Spoj jede načas 0
4Univerzita4:49Spoj jede načas 0
1Bolevec4:57Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:25_30.11.2020