Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Slovany     

Aktualizovat Slovany - 22:15
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
30Bory22:15Spoj má zpoždění 4
1Bolevec22:15Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka22:22Spoj má zpoždění 3
1Bolevec22:25Spoj jede načas 0
29Doubravka22:27Spoj má zpoždění 1
30Husův park22:27Spoj má zpoždění 1
13Černice22:30Spoj jede načas 0
30Husův park22:32Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých22:32Spoj jede načas 0
30Bory22:34Spoj jede načas 0
1Bolevec22:37Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka22:41Spoj jede načas 0
51Koterov22:45Spoj jede načas 0
30Bory22:48Spoj má zpoždění 8
13Cínová22:49Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 6:42_18.09.2020