Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Slovany     

Aktualizovat Slovany - 19:32
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
30Sídliště Košutka19:28Spoj má zpoždění 4
30Borská pole19:30Spoj má zpoždění 3
13NC Černice19:31Spoj má zpoždění 2
13Na Dlouhých19:38Spoj jede načas 0
1Bolevec19:40Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka19:43Spoj má zpoždění 1
51Koterov19:45Spoj jede načas 0
30Bory19:45Spoj má zpoždění 2
13NC Černice19:46Spoj má zpoždění 1
29Doubravka19:49Spoj jede načas 0
1Bolevec19:50Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých19:52Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka19:58Spoj jede načas 0
30Bory20:00Spoj má zpoždění 1
1Bolevec20:00Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:30_11.10.2019