Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Slovany     

Aktualizovat Slovany - 8:31
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
13Na Dlouhých8:31Spoj jede načas 0
1Bolevec8:34Spoj jede načas 0
10Čechurov8:36Spoj má zpoždění 3
30Bory8:37Spoj jede načas 0
10Tylova8:39Spoj jede načas 0
1Bolevec8:42Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka8:43Spoj jede načas 0
13NC Černice8:43Spoj jede načas 0
51Starý Plzenec, Vilová čtvrť8:45Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých8:46Spoj jede načas 0
29Doubravka8:49Spoj jede načas 0
30Západočeská univerzita8:49Spoj jede načas 0
1Bolevec8:49Spoj jede načas 0
10Čechurov8:51Spoj jede načas 0
10Tylova8:54Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:25_30.11.2020