Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Slovany     

Aktualizovat Slovany - 10:04
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
30Borská pole10:03Spoj má zpoždění 4
1Bolevec10:05Spoj jede načas 0
10Čechurov10:06Spoj má zpoždění 2
10Tylova10:09Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka10:13Spoj má zpoždění 1
13NC Černice10:13Spoj jede načas 0
1Bolevec10:13Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých10:16Spoj má zpoždění 1
30Západočeská univerzita10:18Spoj má zpoždění 3
29Doubravka10:19Spoj má zpoždění 1
1Bolevec10:20Spoj jede načas 0
10Čechurov10:21Spoj jede načas 0
10Tylova10:24Spoj jede načas 0
29Borská pole10:27Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka10:28Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 9:30_11.10.2019