Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Slovany     

Aktualizovat Slovany - 15:46
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
10Čechurov15:45Spoj má zpoždění 1
29Doubravka15:48Nejsou informace o spoji
29Borská pole15:48Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých15:48Spoj jede načas 0
1Bolevec15:49Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka15:51Spoj jede načas 0
13NC Černice15:51Spoj jede načas 0
30Bory15:52Spoj má zpoždění 3
1Bolevec15:54Spoj jede načas 0
10Tylova15:54Spoj jede načas 0
22Koterov15:55Nejsou informace o spoji
10Černice15:57Spoj jede načas 0
22Škoda VIII. brána15:58Spoj jede načas 0
1Bolevec15:59Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka15:59Spoj má zpoždění 1
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:48_17.1.2020