Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Slovany     

Aktualizovat Slovany - 7:23
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
22Koterov7:24Spoj jede načas 0
10Tylova7:25Spoj jede načas 0
1Bolevec7:27Spoj jede načas 0
22Škoda VIII. brána7:29Spoj jede načas 0
13K Losiné7:30Spoj jede načas 0
1Bolevec7:34Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých7:35Spoj jede načas 0
10Černice7:37Spoj má zpoždění 1
22Koterov7:40Spoj jede načas 0
1Bolevec7:42Spoj jede načas 0
13NC Černice7:42Spoj jede načas 0
22Škoda VIII. brána7:45Spoj jede načas 0
10Tylova7:45Spoj jede načas 0
1Bolevec7:49Spoj jede načas 0
51Koterov7:50Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 13:18_31.3.2020