Detail spoje » Bus 57 U NP M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Čeminy Interaktivní plán dopravy   22:58 V
2,8 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   23:02 V
6,7 Malesice Interaktivní plán dopravy   23:07
8,8 Radčice Interaktivní plán dopravy   23:10
9,1 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   23:11
10,3 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   23:13
11,4 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   23:14
12,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   23:15
13,4 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   23:17
13,8 Tylova Interaktivní plán dopravy   23:18
14,2 U Práce Interaktivní plán dopravy   23:20
14,5 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 23:21  
INFO: nejede 24.12.
INFO: jede jen do zastávky quot;Mrakodrapquot;



Verze JŘ: 9:55_19.9.2019