Detail spoje » Bus 57 U NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Čeminy Interaktivní plán dopravy   20:18 V
2,8 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   20:22 V
6,7 Malesice Interaktivní plán dopravy   20:27
8,8 Radčice Interaktivní plán dopravy   20:30
9,1 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   20:31
10,3 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   20:33
11,4 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   20:34
12,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   20:35
13,4 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   20:37
13,8 Tylova Interaktivní plán dopravy   20:39
14,2 U Práce Interaktivní plán dopravy   20:41
14,5 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   20:42
15,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   20:44
15,8 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 20:46  
INFO: nejede 24.12.



Verze JŘ: 9:06_20.9.2019