Detail spoje » Bus 57 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Čeminy Interaktivní plán dopravy   17:23 V
2,8 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   17:27 V
6,7 Malesice Interaktivní plán dopravy   17:32
8,8 Radčice Interaktivní plán dopravy   17:35
9,1 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   17:36
10,3 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   17:38
11,4 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   17:39
12,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   17:40
13,4 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:42
13,8 Tylova Interaktivní plán dopravy   17:44
14,2 U Práce Interaktivní plán dopravy   17:46
14,5 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   17:47
15,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   17:49
15,8 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 17:51  



Verze JŘ: 9:06_20.9.2019