Detail spoje » Bus 57 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Čeminy Interaktivní plán dopravy   15:53 V
2,8 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   15:57 V
6,7 Malesice Interaktivní plán dopravy   16:02
8,8 Radčice Interaktivní plán dopravy   16:05
9,1 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   16:06
10,3 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   16:08
11,4 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   16:09
12,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   16:10
13,4 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:12
13,8 Tylova Interaktivní plán dopravy   16:14
14,2 U Práce Interaktivní plán dopravy   16:16
14,5 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   16:17
15,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   16:19
15,8 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 16:21  



Verze JŘ: 9:06_20.9.2019