Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   19:32
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:33
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:35
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   19:39
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   19:40
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:41
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:42
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   19:44
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   19:45
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:46
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:47
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:47
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   19:48
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   19:48
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   19:51
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   19:52
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   19:53
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   19:55
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   19:56
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   19:57
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   19:59
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   20:00
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   20:02
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   20:03
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:05
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   20:07
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   20:09
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   20:10
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy 20:12  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019