Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   19:12
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:13
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:15
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   19:19
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   19:20
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:21
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:22
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   19:24
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   19:25
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:26
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:27
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:27
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   19:28
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   19:28
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   19:31
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   19:32
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   19:33
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   19:35
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   19:36
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   19:37
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   19:39
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   19:40
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   19:42
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   19:43
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:45
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   19:47
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   19:49
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   19:50
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy 19:52  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019