Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   18:21
0,9 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   18:22
1,6 Šimerova Interaktivní plán dopravy   18:23
2,5 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:25
3,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   18:26
4,1 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:28
4,7 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:30
5 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   18:31
5,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   18:32
6,2 Částkova Interaktivní plán dopravy   18:34
6,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   18:35
7,4 U Astry Interaktivní plán dopravy   18:36
8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   18:37
8,4 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:39
8,9 Těšínská Interaktivní plán dopravy   18:40
9,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   18:41
9,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   18:42
10 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   18:42
10,4 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   18:43
11,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:44
11,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   18:45
12,6 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   18:46
13,5 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   18:48
14,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   18:50
14,5 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   18:51
15,2 Komenského Interaktivní plán dopravy   18:52
15,6 Severka Interaktivní plán dopravy   18:53
16,2 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:55
17,2 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:57
18,1 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 19:00  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019