Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   18:40
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   18:41
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   18:42
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   18:43
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   18:45
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   18:46
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   18:49
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   18:51
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   18:52
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   18:53
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:55
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   18:56
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:58
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   19:00
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   19:01
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   19:02
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   19:04
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   19:05
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   19:06
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   19:07
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   19:09
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   19:10
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   19:11
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   19:12
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:12
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:13
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:14
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   19:15
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   19:16
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   19:18
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:20
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:21
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   19:22
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   19:23
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:25
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:27
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 19:30  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019