Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   18:52
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:53
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:55
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   18:59
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   19:00
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:01
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:02
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   19:04
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   19:05
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:06
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:07
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:07
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   19:08
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   19:08
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   19:11
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   19:12
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   19:13
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   19:15
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   19:16
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   19:17
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   19:19
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   19:20
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   19:22
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   19:23
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:25
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   19:27
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   19:29
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   19:30
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   19:32
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   19:32
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   19:37
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   19:39
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   19:40
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   19:41
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   19:42
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 19:44  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019