Detail spoje » Bus 33 NP M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   19:02
0,4 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:03
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:05
2,5 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   19:07
2,9 U Družby Interaktivní plán dopravy   19:08
3,5 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   19:09
3,7 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   19:10
4,4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   19:11
5,5 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   19:14
6,7 Rondel Interaktivní plán dopravy   19:16
7,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:18
8,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 19:20  
INFO: jede jen do zastávky quot;Mrakodrapquot;



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019