Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   18:29
0,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   18:30
1,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:33
2 Rondel Interaktivní plán dopravy   18:35
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   18:37
3,6 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   18:38
4,3 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   18:40
4,9 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   18:42
5,4 U Družby Interaktivní plán dopravy   18:43
5,9 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   18:44
6,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:46
8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:48
8,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 18:50  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019