Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   19:22
0,4 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:23
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:25
2,5 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   19:27
2,9 U Družby Interaktivní plán dopravy   19:28
3,5 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   19:29
3,7 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   19:30
4,4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   19:31
5,5 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   19:34
6,7 Rondel Interaktivní plán dopravy   19:36
7,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:38
8,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   19:40
8,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 19:43  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019