Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   18:49
0,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   18:50
1,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:53
2 Rondel Interaktivní plán dopravy   18:55
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   18:57
3,6 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   18:58
4,3 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   19:00
4,9 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   19:02
5,4 U Družby Interaktivní plán dopravy   19:03
5,9 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   19:04
6,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:06
8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:08
8,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 19:10  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019