Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   18:42
0,4 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:43
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:45
2,5 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   18:47
2,9 U Družby Interaktivní plán dopravy   18:48
3,5 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   18:49
3,7 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   18:50
4,4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   18:51
5,5 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   18:54
6,7 Rondel Interaktivní plán dopravy   18:56
7,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:58
8,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   19:00
8,8 Muzeum Interaktivní plán dopravy 19:03  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019