Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   19:07
0,3 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   19:09
1,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:12
2 Rondel Interaktivní plán dopravy   19:14
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   19:16
3,6 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   19:17
4,3 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   19:19
4,9 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   19:21
5,4 U Družby Interaktivní plán dopravy   19:22
5,9 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   19:23
6,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:25
8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:27
8,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 19:30  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019