Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:34
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:35
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:36
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   17:37
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   17:38
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   17:39
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   17:40
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   17:42
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:45
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:47
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:48
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   17:49
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   17:52
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   17:54
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   17:55
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   17:56
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   17:57
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   17:58
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   18:00
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 18:05