Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:20
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   9:21
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   9:22
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   9:23
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   9:24
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:25
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   9:28
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:29
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   9:30
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   9:32
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   9:35
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   9:37
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   9:38
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   9:39
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   9:40
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   9:41
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   9:42
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 9:44