Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:19
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:20
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:21
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   17:22
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   17:23
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   17:24
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   17:25
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   17:27
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:30
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:32
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:33
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   17:34
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   17:37
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   17:39
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   17:40
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   17:41
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   17:42
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   17:43
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   17:45
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 17:50