Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:43
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   9:44
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   9:45
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   9:46
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   9:47
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:48
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   9:51
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:52
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   9:53
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   9:55
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   9:58
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   10:00
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   10:01
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   10:02
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   10:03
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   10:04
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   10:05
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 10:07