Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:12
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:13
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:14
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   17:15
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   17:16
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   17:17
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   17:18
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   17:20
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:23
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:25
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:26
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   17:27
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   17:30
6,8 U Duhy Interaktivní plán dopravy   17:32
7,3 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   17:33
7,7 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   17:34
8 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   17:35
8,4 Brojova Interaktivní plán dopravy   17:36
9,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   17:38
10,2 Slovany Interaktivní plán dopravy 17:43